O spoločnosti

Spoločnosť Netfinancie je nezávislá poradenská a konzultačná spoločnosť zameraná na internetové a osobné finančné poradenstvo a sprostredkovanie finančných produktov.

Vznikla v roku 2006, kedy získala povolenie od Národnej banky Slovenska na sprostredkovanie poisťovacej činnosti. O štyri roky neskôr bolo povolenie rozšírené, čo umožnilo spoločnosti vykonávať činnosť samostatného finančného agenta v sektoroch poistenia alebo zaistenia, prijímania vkladov a poskytovania úverov a spotrebiteľských úverov.

Internetový portál spoločnosti Netfinancie.sk poskytuje možnosť porovnania poistných produktov, podmienok jednotlivých slovenských poisťovní a uzatvorenia poistnej zmluvy cez internet.

Poslaním spoločnosti je prinášať svojim klientom neustály a kvalitný servis a jedinečné služby. Jej nezávislosť je zárukou objektivity informácií a správnosti riešení.

Kontaktujte nás

Sídlo spoločnosti: Netfinancie s r. o.
Radničné námestie 1
902 01 Pezinok
IČO: 36 653 322
DIČ: 202 221 6482

Spoločnosť zapísaná v OR Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 41467/B.

Činnosť spoločnosti Netfinancie, s. r. o. je kontrolovaná Inšpektorátom SOI pre Bratislavský kraj.

Telefón: 0850 555 000
Webová stránka: www.netfinancie.sk
E-mail: info@netfinancie.sk
Skype: netfinancie.sk
Facebook: www.facebook.com/Poistenie.online

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na našich telefónnych číslach alebo emailovej adrese. Využiť môžete samozrejme aj skype alebo našu FB stránku.

2011 - 2023 © pzp-porovnanie.sk