Porovnanie cien PZP

Porovnanie cien PZP je dnes praktickým a rýchlym riešením pre tých, ktorí nechcú platiť zbytočne navyše. Klientov poisťovní by sme totiž mohli rozdeliť na dve skupiny. Prvými sú klienti, ktorí zákonné poistenie uzatvoria v poisťovni bez ohľadu na to, či si ponuku porovnali s inými, pretože sú možno s danou poisťovňou spokojní alebo jednoducho nemajú čas. Druhá skupina je práve tá, ktorá chce ušetriť a získať čo najvýhodnejšie PZP. Aby však ani jedna z nich nemusela strácať čas a obiehať poisťovne v snahe zistiť si aktuálne ceny, a zároveň ušetriť, k dispozícii je práve online porovnanie PZP!

Čo získate porovnaním cien PZP?

Na základe zadaných údajov do formulára získate následne prehľadný zoznam všetkých aktuálnych ponúk zoradený od tej najvýhodnejšej. Porovnanie PZP je objektívne, pretože žiadnu poisťovňu z nijakého dôvodu neuprednostňuje ani neposúva smerom nahor. Jediným kritériom zoradenia je práve cena poistenia. Máte tak behom niekoľkých minút k dispozícii to, čo by ste možno osobne zisťovali celý deň aj viac. Už zostane len na vás, pre ktoré PZP sa následne rozhodnete.

Prečo je na základe porovnania PZP možné ušetriť?

Nielen, že porovnanie obsahuje aktuálne sadzby a ceny, ale do výslednej ceny sú započítané aj všetky zľavy a bonusy, ktoré vám z jednotlivých poisťovní prináležia. Ide napríklad o bonus za bezškodový priebeh, zľavu podľa územnej platnosti, zvýhodnenie pre starších vodičov a vodičov – rodičov, zľava pri ročnej platbe, či zľava podľa kategórie vozidiel a iné. Na základe vami zadaných informácií sú preto do zobrazených výsledkov započítané aj možné zľavy. Porovnanie PZP tak neporovnáva iba samotné ceny, ale i poisťovne, jej produkty, poistné limity, tarify, zľavy a bonusy.

 Ide preto o to najvýhodnejšie PZP pre vás!

2011 - 2023 © pzp-porovnanie.sk